Złącza obrotowe

Schleifring GmbH z siedzibą w Fuerstenfeldbruck (Niemcy) oraz filiami (Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Chiny), produkuje złącza obrotowe i bezkontaktowe kolektory obrotowe według własnych, autorskich technologii, przede wszystkim spełniając specyficzne wymagania klienta.

Około 650 pracowników zapewnia wiodącą pozycję na rynku rozwoju i produkcji elektrycznych złącz obrotowych, które mają zastosowanie w prawie każdym sektorze przemysłu i inżynierii elektromechanicznej. Na lądzie czy morzu, w powietrzu czy w przestrzeni kosmicznej, systemy transmisji firmy SCHLEIFRING zapewniają niezawodny transfer mocy, sygnałów elektrycznych, danych czy takich mediów, jak płyny lub gazy.

Złącza obrotowe zaprojektowane, skonstruowane i wyprodukowane przez Schleifring GmbH mają swoje zastosowanie w aplikacjach militarnych takich jak wozy bojowe, systemy radarowe oraz rakietowe a także w optoelektronice i systemach podwodnych.

Konsorcjum Badawczo - Rozwojowe Magneto Sp.J. jest wyłącznym przedstawicielem Schleifring GmbH na rynku polskim. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne i marketingowe jeśli chodzi o wdrożenia technologii złącz obrotowych.